Jste zde

Poradna

Ať už jakkoliv bojujete s výpočetní technikou u vás doma či ve firmě, někdy bývá i dobrá rada nad zlato. Proto jsme tu, abychom vám mohli odpovědět na vaše dotazy, které můžete psát jako komentáře pod tímto textem. Online poradnu také provozujeme na našem Facebooku.

Napsat komentář

CAPTCHA
Jen se chceme ujistit, že nejste webový robot.
1 + 0 =
Vyřešte výše uvedený matematický příklad a do textového pole vložte výsledek.

Komentáře

Dobrý den, je možní skrýt ve Windows 7 ikonu, které mě pořád vybízí k přechodu na Windows 10?

Dobrý den, doporučuji pročíst si povedený návod zde: www.geekovinky.cz/win10-hate

Dobrý den. Umíte sehnat náplň do tiskárny HP laserjet 1020? Moravcová

Dobrý den. Pro Vaši tiskárnu Vám dovedeme nabídnout jak originální toner HP, tak alternativní varianty za zlomek ceny. Pro bližší informace nás kontaktujte telefonicky nebo pomocí emailu. Děkujeme za dotaz a přejeme příjemný týden.

Dobrý den, je u vás možné nechat zrychlit starší firemní PC? Děkuji, Strnad.

Dobrý den, děkujeme za dotaz. Váš počítač zrychlit určitě dovedeme. Provádíme jak čištění operačního systému pro zrychlení běhu PC, tak i hardwarové vylepšení v podobě výměny slabších komponent za výkonější. V případě zájmu pište email nebo volejte naši linku. Děkujeme.

Dobrý den,prodáváte také notebooky?

Dobrý den, prodáváme veškerou výpočetní techniku včetně notebooků. Rádi Vám navíc zdarma poradíme a na základě Vašich požadavků doporučíme vhodný produkt. V případě zájmu volejte 722 942 331 nebo pište na info@danielhradecky.cz. Děkujeme za dotaz a přejeme hezký den.

DObrý den,když zapnu notebook tak se mi z něho ozývá rachtavý zvuk. Dá se s tím něco dělat?

Dobrý večer, děkujeme za dotaz. V notebooku bývají obvykle 3 mechanické věci, které mohou vydávat nestandardní zvuk. Optická mechanika, pevný disk nebo ventilátor. Dle Vašeho popisu soudím, že bude na vině zmíněný ventilátor. Může mu v cestě stát nějaká překážka (na boku notebooku najděte výdechy chlazení a opticky zkontrolujte, jestli ventilátoru něco nebrání v pohybu, popřípadě výdechy jemně profoukněte) nebo bude mít již příliš opotřebovaná ložiska či jiný defekt (v tomto případě je nutný odborný servis a výměna dílu). Cena opravy závisí na typu a stáří notebooku. V případě zájmu volejte 722 942 331 nebo pište na info@danielhradecky.cz. Přejeme hezký večer.

Stránky