Jste zde

Pronájem tiskárny

Plánujete pořízení nové tiskárny? Nyní si u nás můžete vybrat hned ze 2 možností.


Nákup tiskárny

V tomto případě zhodnotíme Vaše požadavky na kvalitu a kvantitu tisku a nabídneme Vám odpovídající řešení. Tiskárnu Vám dodáme, zapojíme, nainstalujeme potřebné ovladače a připravíme k tisku.

Výhody
 • tiskárna je Vaším majetkem
 • můžete nakupovat spotřební materiál od jiných dodavatelů
Nevýhody
 • vstupní investice za tiskárnu
 • řešení případných problémů s tiskárnou
 • starosti s doplňováním zásob spotřebního materiálu

Pronájem tiskárny

Na základě Vašich požadavků na tisk Vám zapůjčíme odpovídající tiskárnu. Žádná vstupní investice, žádné paušální poplatky za pronájem. Platíte pouze za vytištěné stránky. Tiskárnu Vám dodáme, zapojíme, nainstalujeme potřebné ovladače a připravíme k tisku.

Výhody
 • žádná vstupní investice
 • žádné paušální poplatky za pronájem
 • žádné starosti se servisem
 • žádné starosti se spotřebním materiálem
 • platíte pouze za to, co vytisknete
Nevýhody
 • nemůžete si zvolit typ tiskárny, pouze parametry, které má splňovat
 • tiskárna není Vaším majetkem
 • spotřební materiál dodává pouze naše firma

 

Pokud bude předmětem pronájmu síťová tiskárna (Wifi, Ethernet), bude naši firmu automaticky upozorňovat v případě potřeby (docházející toner, systémová porucha apod.). V takovém případě Vás co nejrychleji navštívíme a situaci vyřídíme. Starost o spotřební materiál tímto můžete hodit za hlavu. Cena tisku se poté odvijí od četnosti tisku, použité tiskárny a průměrného pokrytí jedné stránky tiskem. Vždy je však podstatně nižší, než cena tisku odpovídající tiskárny s originálním spotřebním materiálem.

UPRAVENO: Pro velký zájem a množící se dotazy jsme vytvořili seznam nejčastějších otázek a odpovědí.

Zajímá Vás tato nabídka? Stáhněte si kalkulačku pro výpočet ceny tisku přesně podle Vašich představ. Kalkulačka je k dispozici ZDE.

Napsat komentář

CAPTCHA
Jen se chceme ujistit, že nejste webový robot.
11 + 9 =
Vyřešte výše uvedený matematický příklad a do textového pole vložte výsledek.

Komentáře

Dobrý den, pronajímáte také barevné laserové tiskárny?

Dobrý den, ano, pronajímáme i barevné tiskárny. Pokud máte vytipované požadavky, můžete nás kontaktovat pomocí emailu nebo na našem telefonním čísle. Přeji hezký zbytek dne.

Poptavam cenovou kalkulaci cernobile laserove tiskarny. Tiskarna musi mit LAN konektor a oboustranny tisk. Byla by to hlavni tiskarna na dokumenty, predpokladana vyteznost by byla 100 stran denne, dejme tomu tedy 700 stran tydne.

Dobrý den, cena za jednu vytisknutou stránku (5% pokrytí) při výše uvedené výtěžnosti by byla cca. 0,25 Kč. Děkujeme za dotaz.

Dobrý den, potřebuji jednoduchou tiskárnu na faktury. Stačí A4, bez scanneru a aby měla wi-fi. Za týden mohu protisknout tak 100 stran. Předem děkuji za cenovou nabídku.

Dobrý den, pokud byste si měl tiskárnu dle Vašich požadavků zakoupit, byla by vstupní investice mezi 2000 a 3000 Kč a při použití originálního spotřebního materiálu by se cena jedné vytisknuté stránky blížila k 1 Kč (při 5% pokrytí stránky). V případě pronájmu tiskárny u nás budete za jednu vytisknutou stránku platit 0,46 Kč. Žádné další poplatky nebudou účtovány. Děkujeme za dotaz a přejeme hezký zbytek dne.

dobry den, co se stane, kdyz nedodrzim domluveny pocet vytisknutych stran? a jak se sluzby za vytisknute strany fakturuji? patera

UPRAVENO: Došlo ke změně pravidel a nyní platíte přesně za počet stran, které opravdu vytisknete (cena je proměnlivá). Více informací zjistíte na http://dehatechnik.cz/pronajem-faq

Dobrý den, mám víceméně stejné požadavky jako pan Benedikt zde v komentářích, pouze tiskneme o něco více, v průměru asi 400 stran týdně. Byla by cena jedné stránky stejná nebo by se změnila? Předem díky.

Dobrý den, při Vaší četnosti tisku by cena klesla na 0,39 Kč za jednu vytisknutou stránku. Vše ostatní by pro Vás platilo stejně jako pro pana Benedikta. Přejeme hezký den.

Stránky