Jste zde

Počítačová sestava Fajnšmekr

Fajnšmekr je kvalitní a výkonově vyvážená počítačová sestava, připravená zvládnout vaše každodenní požadavky. Vysokokapacitní disk vám umožní ukládat velké množství multimediálního obsahu a samostatná grafická karta s 2GB vlastní operační paměti vám dovolí zahrát si spoustu zajímavých her. To vše v krásné stylové skříni za velice příjemnou cenu.

Intel Core i3-6100

Nejnovější procesor střední vyšší třídy od firmy Intel (6. generace Skylake). Je vhodný i pro výpočetně náročné aplikace, které nevyžadují přítomnost 4 fyzických jader.

DDR4 1x8GB, 2133MHz, CL15

Jeden 8GB modul o standardní frekvenci 1600MHz. Tato kapacita operační paměti je dostatečná pro veškerou běžnou práci na PC.

AMD Radeon R7 240 2GB

Grafická karta střední třídy od firmy AMD, která bez problému zvládá běžné 3D požadavky nenáročného hráče. Pokud požadujete přijatelný grafický výkon a zároveň netoužíte po tom hrát nejnovější herní tituly ve vysokém rozlišení a v plných detailech, pak je tato karta určená právě pro Vás.

1000GB, 7200ot/m

Klasický 3,5" pevný disk o kapacitě 1000GB je momentálně nejvhodnější řešení z hlediska poměru kapacita/cena. Díky rozhraní SATAIII a rychlosti 7200ot/m je disk svižný a uspokojí potřeby běžného zákazníka.

H110M PRO-VD

Nejběžnější základní deska pro procesory Intel 6. generace s paticí 1151 nabízí všechny věci, které běžný zákazník potřebuje. K dispozici jsou 2 paměťové sloty typu DDR4 pro maximální velikost operační paměti až 16GB. Základní deska je formátu mATX a vejde se bez problémů i do skříní velikosti Mini-tower.

Další parametry: 
Optická mechanika DVD-RW
Zdroj 500W a účinností vyšší než 80%
Počítačová skříň formátu Midi-tower

Celkový výkon počítačové sestavy

Typ Komponenta Výkon
Procesor Intel Core i3-6100 5 510 bodů
Grafická karta AMD Radeon R7 240 2GB 959 bodů
Pevný disk 1000GB, 7200ot/m 1 071 bodů
7 540 bodů

Vhodné pro

zaruka_standard

Na počítačovou sestavu je poskytována standardní záruka 2 roky. Záruka se vztahuje na jednotlivé komponenty, nikoli na sestavu jako celek. V případě, že dojde k poruše u jedné z komponent, která neovlivní funkčnost počítače jako celku, lze u nás reklamovat pouze tuto komponentu. Z tohoto důvodu neaplikujeme na skříň žádné bezpečnostní pečetě. Díky tomu máte možnost přikoupit či vyměnit některou z komponent, aniž byste přišel o záruku na zbytek počítače.


Operační systémy

windows

  • Windows 7 Home Premium 64-bit
  • Windows 7 Professional 64-bit
  • Windows 10 Home 64-bit
  • Windows 10 Pro 64-bit

Naše počítačové sestavy jsou zpravidla nabízeny bez operačního systému. Dáváme tím možnost konečným uživatelům nainstalovat si vlastní operační systém bez utrácení peněz za novou licenci. V případě zájmu dovedeme zajistit licenci operačních systémů Windows včetně nainstalování a přípravy pro první použití PC. Příplatek za licenci OS se řídí aktuální cenou produktů Microsoft.


Microsoft Office

office

K nové počítačové sestavě dovedeme zajistit licenci kancelářského balíku MS Office včetně nainstalování a přípravy pro první použití.


Antiviry

antivir

  • Avast Free (1 rok) - Zdarma
  • Eset NOD32 Antivirus - dle aktuálního ceníku ESET
  • Eset Smart Security - dle aktuálního ceníku ESET

Na přání dovedeme zajistit licenci a nainstalovat jeden z výše uvedených antivirových programů. V případě zájmu o instalaci antivirového řešení od ESET si můžete zjistit aktuální cenu na stránkách http://www.eset.com/cz/objednat/


Záruka

zaruka

  • Základní záruka 24 měsíců - v ceně každé sestavy
  • Základní záruka 36 měsíců - navíc 10% z ceny sestavy

V případě základní záruky se veškeré reklamace řeší standardně v rámci 30ti denní reklamační lhůty.


Post new comment

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás můžete obrátit zde.
CAPTCHA
Jen se chceme ujistit, že nejste webový robot.
Image CAPTCHA
Opište znaky z obrázku do textového pole.