Jste zde

Aktuality

Změna pravidel při pronájmu tiskárny

Došlo ke změně pravidel při bezplatném pronájmu tiskárny. Více informací se dozvíte ZDE. Také si nyní můžete stáhnout kalkulačku pro výpočet ceny tisku dle Vašich požadavků (odkaz ZDE).

Pronájem tiskáren

Plánujete pořízení nové tiskárny? Naše firma nyní umožňuje bezplatný pronájem tiskárny dle Vašich představ. Více informací naleznete ZDE.

Poslední dodávka základních desek pro Intel 3. generace.

Pokud patříte mezi ty, kterým vypověděl počítač, osazený základní deskou se socketem 1155 (Intel procesory 3. generace), službu a na vině je právě vadná základní deska, máte nyní možnost zakoupit novou. Jedná se o poslední dodávku těchto desek na náš trh a dostupné množství velice rychle klesá. Pokud vás tato nabídka zajímá, kontaktujte nás po telefonu nebo pomocí emailu.

Starost o firemní IT vybavení

Našim klientům dovedeme poskytnout komplexní služby ve formě průběžné údržby jejich (firemního) IT vybavení. Více informací se dovíte v tomto článku.

Máte zpomalený počítač?

Také začínáte pozorovat, že váš výpočetní miláček začíná ztrácet dech při aktivitách, které mu dříve nedělaly problém. Pak si určitě přečtěte tento článek.

Prověřené bazarové díly

Rádi byste vylepšili svoji PC sestavu, ale nechcete investovat spoustu peněz. Poptejte se u nás na některé prověřené bazarové díly za zlomkové ceny.

Sestavy se 6. generací procesorů INTEL již v nabídce!

Nově naleznete v naší nabídce počítačové sestavy s 6. generací procesorů Intel s označením Skylake. Více informací naleznete ZDE.

body-0.7E2

Profesionální pracovní stanice s kvalitní podporou

Nyní v naší nabídce naleznete i profesionální pracovní stanice včetně kvalitní podpory pro bezproblémový provoz. Více informací naleznete ZDE.

dh-pc

Již brzy sestavy se 6. generací procesorů INTEL

Ihned, jakmile se stabilizuje dodávka 6. generace procesorů Intel s označením Skylake, bude vytvořena nová nabídka našich počítačových sestav, osazených těmito procesory.

body-0.7E2

Počítačové sestavy

Nově se zabýváme také prodejem vlastních počítačových sestav za skvělé ceny. Podívejte se na naši nabídku ZDE.

Stránky