Jste zde

Počítačová sestava Pařmen

Pařmen je kvalitní a výkonově vyvážená počítačová sestava, připravená zvládnout požadavky mnoha hráčů. Kvalitní čtyřjádrový procesor třídy i5 si hravě poradí i s velice naročnými hrami, vysokokapacitní disk umožní uložit velké množství herního obsahu a silná grafická karta s 2GB vlastní operační paměti se bude snažit podat co nejlepší grafické výsledky. To vše v krásné stylové skříni za příznivou cenu.

Intel Core i5-6400

Nejnovější procesor vyšší třídy od firmy Intel. Je vhodný i pro výpočetně náročné aplikace, které vyžadují přítomnost 4 fyzických jader. V případě potřeby dovede procesor krátkodobě zvýšit svoji frekvenci na 3.3GHz (Turbo Speed).

DDR4 1x8GB, 2133MHz, CL15

Jeden 8GB modul o standardní frekvenci 1600MHz. Tato kapacita operační paměti je dostatečná pro veškerou běžnou práci na PC.

Nvidia GTX-750 Ti 2GB

Grafická karta střední třídy od firmy Nvidia, která bez problému zvládá 3D požadavky běžného hráče. Pokud požadujete přijatelný grafický výkon a zároveň netoužíte po tom hrát nové herní tituly ve vysokém rozlišení a v plných detailech, pak je tato karta určená právě pro Vás.

2000GB, 7200ot/m

Klasický 3,5" pevný disk o kapacitě 2000GB. Díky rozhraní SATAIII a rychlosti 7200ot/m je disk svižný a uspokojí potřeby naprosté většiny zákazníků.

B150 PC MATE

Pokročilejší základní deska pro procesory Intel 6. generace s paticí 1151 nabízí vlastnosti, které uspokojí i pokročilejší uživatele PC. K dispozici jsou 4 paměťové sloty typu DDR4 pro maximální velikost operační paměti až 64GB s frekvencí 2133MHz, 2 sloty PCI-e 16x pro grafické karty a spousta dalších možností. Základní deska je formátu ATX.

Další parametry: 
Optická mechanika DVD-RW
Zdroj 600W a účinností vyšší než 80%
Počítačová skříň formátu Midi-tower

Celkový výkon počítačové sestavy

Typ Komponenta Výkon
Procesor Intel Core i5-6400 6 506 bodů
Grafická karta Nvidia GTX-750 Ti 2GB 3 687 bodů
Pevný disk 2000GB, 7200ot/m 1 233 bodů
11 426 bodů

Vhodné pro

zaruka_standard

Na počítačovou sestavu je poskytována standardní záruka 2 roky. Záruka se vztahuje na jednotlivé komponenty, nikoli na sestavu jako celek. V případě, že dojde k poruše u jedné z komponent, která neovlivní funkčnost počítače jako celku, lze u nás reklamovat pouze tuto komponentu. Z tohoto důvodu neaplikujeme na skříň žádné bezpečnostní pečetě. Díky tomu máte možnost přikoupit či vyměnit některou z komponent, aniž byste přišel o záruku na zbytek počítače.


Operační systémy

windows

  • Windows 7 Home Premium 64-bit
  • Windows 7 Professional 64-bit
  • Windows 10 Home 64-bit
  • Windows 10 Pro 64-bit

Naše počítačové sestavy jsou zpravidla nabízeny bez operačního systému. Dáváme tím možnost konečným uživatelům nainstalovat si vlastní operační systém bez utrácení peněz za novou licenci. V případě zájmu dovedeme zajistit licenci operačních systémů Windows včetně nainstalování a přípravy pro první použití PC. Příplatek za licenci OS se řídí aktuální cenou produktů Microsoft.


Microsoft Office

office

K nové počítačové sestavě dovedeme zajistit licenci kancelářského balíku MS Office včetně nainstalování a přípravy pro první použití.


Antiviry

antivir

  • Avast Free (1 rok) - Zdarma
  • Eset NOD32 Antivirus - dle aktuálního ceníku ESET
  • Eset Smart Security - dle aktuálního ceníku ESET

Na přání dovedeme zajistit licenci a nainstalovat jeden z výše uvedených antivirových programů. V případě zájmu o instalaci antivirového řešení od ESET si můžete zjistit aktuální cenu na stránkách http://www.eset.com/cz/objednat/


Záruka

zaruka

  • Základní záruka 24 měsíců - v ceně každé sestavy
  • Základní záruka 36 měsíců - navíc 10% z ceny sestavy

V případě základní záruky se veškeré reklamace řeší standardně v rámci 30ti denní reklamační lhůty.


Post new comment

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás můžete obrátit zde.
CAPTCHA
Jen se chceme ujistit, že nejste webový robot.
Image CAPTCHA
Opište znaky z obrázku do textového pole.