Jste zde

Počítačová sestava Pařmen Premium

Prémiová verze počítačové sestavy Pařmen se oproti základní verzi liší použitím výkonějšího procesoru, výkonější grafické karty, dvojnásobné porce operační paměti a přítomnosti rychlého SSD disku. Stejně jako základní verze se i zde jedná o kvalitní a výkonově vyváženou počítačovou sestavu, připravenou zvládnout požadavky většiny hráčů. Kvalitní čtyřjádrový procesor třídy i7 si hravě poradí i s velice naročnými hrami, vysokokapacitní disk umožní uložit velké množství herního obsahu a silná grafická karta s 2GB vlastní operační paměti se bude snažit podat co nejlepší grafické výsledky. To vše v krásné stylové skříni za příznivou cenu.

Intel Core i7-6700

Nejnovější procesor té nejvyšší třídy od firmy Intel (6. generace Skylake). Čtyři jádra o frekvenci 3,4GHz zvládnou díky svému brutálnímu výkonu víceméně všechny dnešní aplikace a hry a v příštích několika letech se na tomto faktu nic nezmění. V případě potřeby dovede procesor krátkodobě zvýšit svoji frekvenci na 4,0GHz (Turbo Speed). Zároveň se jedná o nejvýkonnější procesor, kterým osazujeme naše počítačové sestavy.

DDR4 2x8GB, 2133MHz, CL15

Dva 8GB moduly o standardní frekvenci 2133MHz. Nadprůměrná kapacita operační paměti je dostatečná pro naprostou většinu uživatelských požadavků včetně hraní náročných her.

Nvidia GTX-960 2GB

Grafická karta vyšší střední třídy od firmy Nvidia, která bez problému zvládá i ty nejnovější 3D hry. Stále je ale důležité mít na paměti, že se nejedná o TOP herní grafiku a nelze tedy očekávat, že si s touto volbou zahrajete veškeré herní tituly v plných grafických detailech. Nicméně i přes tento fakt se jedná o grafickou kartu, vhodnou pro nejednoho zapáleného hráče.

120+2000GB (SSD+HDD)

Kombinace 2,5" SSD o kapacitě 120GB a 3,5" pevného disku o kapacitě 2000GB patří mezi oblíbenou variantu diskového úložiště. Rychlé SSD je primárně určeno pro operační systém a další aplikace, které vyžadují bleskovou odezvu ve všech směrech. Druhý disk o kapacitě 2000GB je následně určen pro multimediální a datový obsah.

B150 PC MATE

Pokročilejší základní deska pro procesory Intel 6. generace s paticí 1151 nabízí vlastnosti, které uspokojí i pokročilejší uživatele PC. K dispozici jsou 4 paměťové sloty typu DDR4 pro maximální velikost operační paměti až 64GB s frekvencí 2133MHz, 2 sloty PCI-e 16x pro grafické karty a spousta dalších možností. Základní deska je formátu ATX.

Další parametry: 
Optická mechanika DVD-RW
Zdroj 600W a účinností vyšší než 80%
Počítačová skříň formátu Midi-tower

Celkový výkon počítačové sestavy

Typ Komponenta Výkon
Procesor Intel Core i7-6700 9 963 bodů
Grafická karta Nvidia GTX-960 2GB 5 984 bodů
Pevný disk 120+2000GB (SSD+HDD) 2 950 bodů
18 897 bodů

Vhodné pro

zaruka_standard

Na počítačovou sestavu je poskytována standardní záruka 2 roky. Záruka se vztahuje na jednotlivé komponenty, nikoli na sestavu jako celek. V případě, že dojde k poruše u jedné z komponent, která neovlivní funkčnost počítače jako celku, lze u nás reklamovat pouze tuto komponentu. Z tohoto důvodu neaplikujeme na skříň žádné bezpečnostní pečetě. Díky tomu máte možnost přikoupit či vyměnit některou z komponent, aniž byste přišel o záruku na zbytek počítače.


Operační systémy

windows

  • Windows 7 Home Premium 64-bit
  • Windows 7 Professional 64-bit
  • Windows 10 Home 64-bit
  • Windows 10 Pro 64-bit

Naše počítačové sestavy jsou zpravidla nabízeny bez operačního systému. Dáváme tím možnost konečným uživatelům nainstalovat si vlastní operační systém bez utrácení peněz za novou licenci. V případě zájmu dovedeme zajistit licenci operačních systémů Windows včetně nainstalování a přípravy pro první použití PC. Příplatek za licenci OS se řídí aktuální cenou produktů Microsoft.


Microsoft Office

office

K nové počítačové sestavě dovedeme zajistit licenci kancelářského balíku MS Office včetně nainstalování a přípravy pro první použití.


Antiviry

antivir

  • Avast Free (1 rok) - Zdarma
  • Eset NOD32 Antivirus - dle aktuálního ceníku ESET
  • Eset Smart Security - dle aktuálního ceníku ESET

Na přání dovedeme zajistit licenci a nainstalovat jeden z výše uvedených antivirových programů. V případě zájmu o instalaci antivirového řešení od ESET si můžete zjistit aktuální cenu na stránkách http://www.eset.com/cz/objednat/


Záruka

zaruka

  • Základní záruka 24 měsíců - v ceně každé sestavy
  • Základní záruka 36 měsíců - navíc 10% z ceny sestavy

V případě základní záruky se veškeré reklamace řeší standardně v rámci 30ti denní reklamační lhůty.


Post new comment

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás můžete obrátit zde.
CAPTCHA
Jen se chceme ujistit, že nejste webový robot.
Image CAPTCHA
Opište znaky z obrázku do textového pole.