Jste zde

Nabídka počítačových sestav DEHA Technik

Počítačová sestava Pařmen Premium

Prémiová verze počítačové sestavy Pařmen se oproti základní verzi liší použitím výkonějšího procesoru, výkonější grafické karty, dvojnásobné porce operační paměti a přítomnosti rychlého SSD disku. Stejně jako základní verze se i zde jedná o kvalitní a výkonově vyváženou počítačovou sestavu, připravenou zvládnout požadavky většiny hráčů.

Počítačová sestava Fajnšmekr Premium

Prémiová verze počítačové sestavy Fajnšmekr se oproti základní verzi liší použitím výkonějšího procesoru, výkonější grafické karty a disku s dvojnásobnou kapacitou. Stejně jako u základní verze se i zde jedná o kvalitní a výkonově vyváženou počítačovou sestavu, připravenou zvládnout vaše každodenní požadavky.

Počítačová sestava Začátečník

Tato základní počítačová sestava zvládá s přehledem všechny běžné aplikace a uspokojí tak požadavky většiny nenáročných uživatelů PC. Kvalitní a ověřené komponenty zaručují nízkou spotřebu a vysokou spolehlivost. Absence samostané grafické jednotky limituje možnost hraní her pouze na starší a nenáročné herní tituly. To vše v krásné stylové skříni za velice příjemnou cenu.

Počítačová sestava Pařmen

Pařmen je kvalitní a výkonově vyvážená počítačová sestava, připravená zvládnout požadavky mnoha hráčů. Kvalitní čtyřjádrový procesor třídy i5 si hravě poradí i s velice naročnými hrami, vysokokapacitní disk umožní uložit velké množství herního obsahu a silná grafická karta s 2GB vlastní operační paměti se bude snažit podat co nejlepší grafické výsledky.

Počítačová sestava Pracant Premium

Prémiová verze počítačové sestavy Pracant se oproti základní verzi liší použitím výkonějšího procesoru, silnějšího grafického jádra a dvojnásobné porce operační paměti. Stejně jako základní verze je i tato určená především pro vaše podnikání, ale své místo si najde i v běžné domácnosti.

Počítačová sestava Pracant

Pracant je pokročilá počítačová sestava vhodná především pro vaše podnikání, ale své místo si najde i v běžné domácnosti.. Kvalitnímu procesoru sekunduje rychlý SSD disk, který zaručí vždy bleskovou reakci na každou vaší akci. Absence samostané grafické jednotky limituje možnost hraní her pouze na starší a nenáročné herní tituly.

Počítačová sestava Začátečník Premium

Prémiová verze počítačové sestavy Začátečník se oproti základní verzi liší použitím výkonějšího procesoru a grafického jádra. S o to větším přehledem zvládá všechny běžné aplikace a uspokojí tak požadavky většiny nenáročných uživatelů PC. Kvalitní a ověřené komponenty zaručují nízkou spotřebu a vysokou spolehlivost.

Počítačová sestava Fajnšmekr

Fajnšmekr je kvalitní a výkonově vyvážená počítačová sestava, připravená zvládnout vaše každodenní požadavky. Vysokokapacitní disk vám umožní ukládat velké množství multimediálního obsahu a samostatná grafická karta s 2GB vlastní operační paměti vám dovolí zahrát si spoustu zajímavých her. To vše v krásné stylové skříni za velice příjemnou cenu.

Nenašli jste počítačovou sestavu dle svých představ?

Nevadí. Klikněte na tento odkaz a vyberte si komponenty, ze kterých si přejete mít Váš počítač sestaven. Vaši poptávku zhodnotíme a v nejbližší možné době se Vám ozveme.