Jste zde

Počítačová sestava Pracant Premium

Prémiová verze počítačové sestavy Pracant se oproti základní verzi liší použitím výkonějšího procesoru, silnějšího grafického jádra a dvojnásobné porce operační paměti. Stejně jako základní verze je i tato určená především pro vaše podnikání, ale své místo si najde i v běžné domácnosti. Kvalitnímu procesoru sekunduje rychlý SSD disk, který zaručí vždy bleskovou reakci na každou vaší akci. Absence samostané grafické jednotky limituje možnost hraní her pouze na starší a nenáročné herní tituly. Jedná o úspornou a spolehlivou počítačovou sestavu v krásné stylové skříni.

Intel Core i3-6100

Nejnovější procesor střední vyšší třídy od firmy Intel (6. generace Skylake). Je vhodný i pro výpočetně náročné aplikace, které nevyžadují přítomnost 4 fyzických jader.

DDR4 1x8GB, 2133MHz, CL15

Jeden 8GB modul o standardní frekvenci 1600MHz. Tato kapacita operační paměti je dostatečná pro veškerou běžnou práci na PC.

Intel HD 530

Integrovaný grafický akcelerátor, který je součástí 6. generace procesorů Intel Core-i3, poskytne dostatek grafického výkonu pro veškerou 2D grafiku a také pro hraní běžných nenáročných her. Pokud by vám tento výkon nestačil, lze počítačovou sestavu dovybavit dedikovanou grafickou kartou, která poskytne vyšší grafický výkon.

120+1000GB (SSD+HDD)

Kombinace 2,5" SSD o kapacitě 120GB a 3,5" pevného disku o kapacitě 1000GB patří mezi nejoblíbenější variantu diskového úložiště. Rychlé SSD je primárně určeno pro operační systém a další aplikace, které vyžadují bleskovou odezvu ve všech směrech. Druhý disk o kapacitě 1000GB je následně určen pro multimediální a datový obsah.

H110M PRO-VD

Nejběžnější základní deska pro procesory Intel 6. generace s paticí 1151 nabízí všechny věci, které běžný zákazník potřebuje. K dispozici jsou 2 paměťové sloty typu DDR4 pro maximální velikost operační paměti až 16GB. Základní deska je formátu mATX a vejde se bez problémů i do skříní velikosti Mini-tower.

Další parametry: 
Optická mechanika DVD-RW
Zdroj s účinností vyšší než 80%
Počítačová skříň formátu Midi-tower

Celkový výkon počítačové sestavy

Typ Komponenta Výkon
Procesor Intel Core i3-6100 5 510 bodů
Grafická karta Intel HD 530 968 bodů
Pevný disk 120+1000GB (SSD+HDD) 2 950 bodů
9 428 bodů

Vhodné pro

zaruka_standard

Na počítačovou sestavu je poskytována standardní záruka 2 roky. Záruka se vztahuje na jednotlivé komponenty, nikoli na sestavu jako celek. V případě, že dojde k poruše u jedné z komponent, která neovlivní funkčnost počítače jako celku, lze u nás reklamovat pouze tuto komponentu. Z tohoto důvodu neaplikujeme na skříň žádné bezpečnostní pečetě. Díky tomu máte možnost přikoupit či vyměnit některou z komponent, aniž byste přišel o záruku na zbytek počítače.


Operační systémy

windows

  • Windows 7 Home Premium 64-bit
  • Windows 7 Professional 64-bit
  • Windows 10 Home 64-bit
  • Windows 10 Pro 64-bit

Naše počítačové sestavy jsou zpravidla nabízeny bez operačního systému. Dáváme tím možnost konečným uživatelům nainstalovat si vlastní operační systém bez utrácení peněz za novou licenci. V případě zájmu dovedeme zajistit licenci operačních systémů Windows včetně nainstalování a přípravy pro první použití PC. Příplatek za licenci OS se řídí aktuální cenou produktů Microsoft.


Microsoft Office

office

K nové počítačové sestavě dovedeme zajistit licenci kancelářského balíku MS Office včetně nainstalování a přípravy pro první použití.


Antiviry

antivir

  • Avast Free (1 rok) - Zdarma
  • Eset NOD32 Antivirus - dle aktuálního ceníku ESET
  • Eset Smart Security - dle aktuálního ceníku ESET

Na přání dovedeme zajistit licenci a nainstalovat jeden z výše uvedených antivirových programů. V případě zájmu o instalaci antivirového řešení od ESET si můžete zjistit aktuální cenu na stránkách http://www.eset.com/cz/objednat/


Záruka

zaruka

  • Základní záruka 24 měsíců - v ceně každé sestavy
  • Základní záruka 36 měsíců - navíc 10% z ceny sestavy

V případě základní záruky se veškeré reklamace řeší standardně v rámci 30ti denní reklamační lhůty.


Post new comment

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás můžete obrátit zde.
CAPTCHA
Jen se chceme ujistit, že nejste webový robot.
Image CAPTCHA
Opište znaky z obrázku do textového pole.