Jste zde

Nabídka pracovních stanic DEHA Technik

Pracovní stanice ProOffice

Tato pracovní stanice je nejvhodnějším řešením pro běžný kancelářský provoz, kde poskytuje dostatek výkonu pro plynulý běh většiny aplikací. Kvalitní a bytelná počítačová skříň zajišťuje účinné chlazení všech komponent a velice tichý provoz. Samozřejmostí všech našich pracovních stanic je i přítomnost DVD mechaniky a čtečky paměťových karet. Díky použití ověřených komponent je pracovní stanice ProOffice připravena podávat ty nejlepší výkony při zachování maximální možné spolehlivosti.

Pracovní stanice Administrator PREMIUM

Jedná se o prémiovou variantu pracovní stanice Administrator, oproti které zahrnuje navíc prvotřídní podporu s rozšířenou zárukou na 3 roky. Stanice nabízí dostatek výkonu pro plynulý běh většiny aplikací a bleskurychlé reakce operačního systému. Kvalitní a bytelná počítačová skříň zajišťuje účinné chlazení všech komponent a velice tichý provoz. Samozřejmostí všech našich pracovních stanic je i přítomnost DVD mechaniky a čtečky paměťových karet. Díky použití ověřených komponent je pracovní stanice Administrator PREMIUM připravena podávat ty nejlepší výkony při zachování maximální možné spolehlivosti.

Pracovní stanice Administrator

Tato pracovní stanice je nejvhodnějším řešením pro náročnější kancelářský provoz, kde poskytuje dostatek výkonu pro plynulý běh většiny aplikací a bleskurychlé reakce operačního systému. Kvalitní a bytelná počítačová skříň zajišťuje účinné chlazení všech komponent a velice tichý provoz. Samozřejmostí všech našich pracovních stanic je i přítomnost DVD mechaniky a čtečky paměťových karet. Díky použití ověřených komponent je pracovní stanice ProOffice připravena podávat ty nejlepší výkony při zachování maximální možné spolehlivosti.

Pracovní stanice ProOffice PREMIUM

Jedná se o prémiovou variantu pracovní stanice ProOffice, oproti které zahrnuje navíc prvotřídní podporu s rozšířenou zárukou na 3 roky. Stanice nabízí dostatek výkonu pro plynulý běh většiny aplikací. Kvalitní a bytelná počítačová skříň zajišťuje účinné chlazení všech komponent a velice tichý provoz. Samozřejmostí všech našich pracovních stanic je i přítomnost DVD mechaniky a čtečky paměťových karet. Díky použití ověřených komponent je pracovní stanice ProOffice PREMIUM připravena podávat ty nejlepší výkony při zachování maximální možné spolehlivosti.

Pracovní stanice HardWorker

Jedná se o všestranou pracovní stanici s vyváženým výkonem pro téměř každé použití. Poskytuje dostatek výpočetního i grafického výkonu a bleskurychlé reakce na každý Váš podnět. Kvalitní a bytelná počítačová skříň zajišťuje účinné chlazení všech komponent a velice tichý provoz. Samozřejmostí všech našich pracovních stanic je i přítomnost DVD mechaniky a čtečky paměťových karet. Díky použití ověřených komponent je pracovní stanice HardWorker připravena podávat ty nejlepší výkony při zachování maximální možné spolehlivosti.

Pracovní stanice HardWorker PREMIUM

Jedná se o všestranou pracovní stanici s vyváženým výkonem pro téměř každé použití. Poskytuje dostatek výpočetního i grafického výkonu, bleskurychlé reakce na každý Váš podnět a zahrnuje prvotřídní podporu s rozšířenou zárukou na 3 roky. Kvalitní a bytelná počítačová skříň zajišťuje účinné chlazení všech komponent a velice tichý provoz. Samozřejmostí všech našich pracovních stanic je i přítomnost DVD mechaniky a čtečky paměťových karet. Díky použití ověřených komponent je pracovní stanice HardWorker připravena podávat ty nejlepší výkony při zachování maximální možné spolehlivosti.

Pracovní stanice Director

Tato velice výkonná pracovní stanice poskytuje dostatek výpočetního i grafického výkonu a bleskurychlé reakce na každý Váš podnět. Kvalitní a bytelná počítačová skříň zajišťuje účinné chlazení všech komponent a velice tichý provoz. Samozřejmostí všech našich pracovních stanic je i přítomnost DVD mechaniky a čtečky paměťových karet. Díky použití ověřených komponent je pracovní stanice HardWorker připravena podávat ty nejlepší výkony při zachování maximální možné spolehlivosti.

Pracovní stanice Director PREMIUM

Tato velice výkonná pracovní stanice poskytuje dostatek výpočetního i grafického výkonu, bleskurychlé reakce na každý Váš podnět a zahrnuje navíc prvotřídní podporu s rozšířenou zárukou na 3 roky. Kvalitní a bytelná počítačová skříň zajišťuje účinné chlazení všech komponent a velice tichý provoz. Samozřejmostí všech našich pracovních stanic je i přítomnost DVD mechaniky a čtečky paměťových karet. Díky použití ověřených komponent je pracovní stanice HardWorker připravena podávat ty nejlepší výkony při zachování maximální možné spolehlivosti.

Nenašli jste stanici dle svých představ?

Nevadí... Upravíme jakoukoliv výše uvedenou pracovní stanici nebo sestavíme zcela jinou dle Vašich požadavků. Zpracování cenové nabídky je vždy nezávazné a naprosto zdarma.

Náš zákazník je našim pánem!