Jste zde

Počítačová sestava Začátečník

Tato základní počítačová sestava zvládá s přehledem všechny běžné aplikace a uspokojí tak požadavky většiny nenáročných uživatelů PC. Kvalitní a ověřené komponenty zaručují nízkou spotřebu a vysokou spolehlivost. Absence samostané grafické jednotky limituje možnost hraní her pouze na starší a nenáročné herní tituly. To vše v krásné stylové skříni za velice příjemnou cenu.

Intel Celeron G1840

Kvalitní procesor nižší třídy od firmy Intel. Dvě fyzická jádra o frekvenci 2,8GHz jsou vhodná i pro středně pokročilé aplikace. Přestože se jedná o nejnižší třídu procesorů Intel, výpočetní výkon je cca 3x vyšší než u stejnojmenných procesorů, osazených v dnešních noteboocích a vyrovná se výkonu mobilních Intel Core i3.

DDR3 1x4GB, 1600MHz, CL11

Jeden 4GB modul o standardní frekvenci 1600MHz. Tato kapacita operační paměti je dostatečná pro základní požadavky většiny uživatelů. Případné zvýšení kapacity operační paměti není problém díky dalšímu volnému slotu pro paměťový modul.

Intel HD (Celeron)

Integrovaný grafický akcelerátor, který je součástí 4. generace procesorů Intel Celeron, poskytne dostatek grafického výkonu pro veškerou 2D grafiku. Pokud od sestavy požadujete práci s 3D grafikou, doporučujeme vám poohlédnout se po modelech s dedikovanou grafickou kartou.

1000GB, 7200ot/m

Klasický 3,5" pevný disk o kapacitě 1000GB je momentálně nejvhodnější řešení z hlediska poměru kapacita/cena. Díky rozhraní SATAIII a rychlosti 7200ot/m je disk svižný a uspokojí potřeby běžného zákazníka.

H81M-P33

Nejběžnější základní deska pro procesory Intel 4. generace s paticí 1150 nabízí všechny věci, které běžný zákazník potřebuje. K dispozici jsou 2 paměťové sloty typu DDR3 pro maximální velikost operační paměti až 16GB. Základní deska je formátu mATX a vejde se bez problémů i do skříní velikosti Mini-tower.

Další parametry: 
Optická mechanika DVD-RW
Zdroj s účinností vyšší než 80%
Počítačová skříň formátu Midi-tower

Celkový výkon počítačové sestavy

Typ Komponenta Výkon
Procesor Intel Celeron G1840 2 963 bodů
Grafická karta Intel HD (Celeron) 350 bodů
Pevný disk 1000GB, 7200ot/m 1 071 bodů
4 384 bodů

Vhodné pro

zaruka_standard

Na počítačovou sestavu je poskytována standardní záruka 2 roky. Záruka se vztahuje na jednotlivé komponenty, nikoli na sestavu jako celek. V případě, že dojde k poruše u jedné z komponent, která neovlivní funkčnost počítače jako celku, lze u nás reklamovat pouze tuto komponentu. Z tohoto důvodu neaplikujeme na skříň žádné bezpečnostní pečetě. Díky tomu máte možnost přikoupit či vyměnit některou z komponent, aniž byste přišel o záruku na zbytek počítače.


Operační systémy

windows

  • Windows 7 Home Premium 64-bit
  • Windows 7 Professional 64-bit
  • Windows 10 Home 64-bit
  • Windows 10 Pro 64-bit

Naše počítačové sestavy jsou zpravidla nabízeny bez operačního systému. Dáváme tím možnost konečným uživatelům nainstalovat si vlastní operační systém bez utrácení peněz za novou licenci. V případě zájmu dovedeme zajistit licenci operačních systémů Windows včetně nainstalování a přípravy pro první použití PC. Příplatek za licenci OS se řídí aktuální cenou produktů Microsoft.


Microsoft Office

office

K nové počítačové sestavě dovedeme zajistit licenci kancelářského balíku MS Office včetně nainstalování a přípravy pro první použití.


Antiviry

antivir

  • Avast Free (1 rok) - Zdarma
  • Eset NOD32 Antivirus - dle aktuálního ceníku ESET
  • Eset Smart Security - dle aktuálního ceníku ESET

Na přání dovedeme zajistit licenci a nainstalovat jeden z výše uvedených antivirových programů. V případě zájmu o instalaci antivirového řešení od ESET si můžete zjistit aktuální cenu na stránkách http://www.eset.com/cz/objednat/


Záruka

zaruka

  • Základní záruka 24 měsíců - v ceně každé sestavy
  • Základní záruka 36 měsíců - navíc 10% z ceny sestavy

V případě základní záruky se veškeré reklamace řeší standardně v rámci 30ti denní reklamační lhůty.


Post new comment

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás můžete obrátit zde.
CAPTCHA
Jen se chceme ujistit, že nejste webový robot.
Image CAPTCHA
Opište znaky z obrázku do textového pole.