Jste zde

Počítačová sestava Začátečník Premium

Prémiová verze počítačové sestavy Začátečník se oproti základní verzi liší použitím výkonějšího procesoru a grafického jádra. S o to větším přehledem zvládá všechny běžné aplikace a uspokojí tak požadavky většiny nenáročných uživatelů PC. Kvalitní a ověřené komponenty zaručují nízkou spotřebu a vysokou spolehlivost. Absence samostané grafické jednotky limituje možnost hraní her pouze na starší a nenáročné herní tituly. To vše v krásné stylové skříni za velice příjemnou cenu.

Intel Pentium G4400

Nejnovější procesor nižší střední třídy od firmy Intel (6. generace Skylake). Dvě fyzická jádra o frekvenci 3,3GHz jsou vhodná i pro poměrně náročné aplikace a hry, které nevyžadují přítomnost vyššího počtu jader. Přestože se jedná o nižší třídu procesorů Intel, výpočetní výkon je cca 2x vyšší než u stejnomenných procesorů, osazených v dnešních noteboocích. Výkon procesoru je srovnatelný s výkonem mobilních Intel Core i5.

DDR4 1x4GB, 2133MHz, CL15

Jeden 4GB modul o standardní frekvenci 2133MHz. Tato kapacita operační paměti je dostatečná pro základní požadavky většiny uživatelů. Případné zvýšení kapacity operační paměti není problém díky dalšímu volnému slotu pro paměťový modul.

Intel HD 510

Integrovaný grafický akcelerátor, který je součástí 6. generace procesorů Intel Pentium, poskytne dostatek grafického výkonu pro veškerou 2D grafiku a také pro hraní starších a nenáročných her. Pokud by vám tento výkon nestačil, lze počítačovou sestavu dovybavit dedikovanou grafickou kartou, která poskytne vyšší grafický výkon.

1000GB, 7200ot/m

Klasický 3,5" pevný disk o kapacitě 1000GB je momentálně nejvhodnější řešení z hlediska poměru kapacita/cena. Díky rozhraní SATAIII a rychlosti 7200ot/m je disk svižný a uspokojí potřeby běžného zákazníka.

H110M PRO-VD

Nejběžnější základní deska pro procesory Intel 6. generace s paticí 1151 nabízí všechny věci, které běžný zákazník potřebuje. K dispozici jsou 2 paměťové sloty typu DDR4 pro maximální velikost operační paměti až 16GB. Základní deska je formátu mATX a vejde se bez problémů i do skříní velikosti Mini-tower.

Další parametry: 
Optická mechanika DVD-RW
Zdroj s účinností vyšší než 80%
Počítačová skříň formátu Midi-tower

Celkový výkon počítačové sestavy

Typ Komponenta Výkon
Procesor Intel Pentium G4400 3 705 bodů
Grafická karta Intel HD 510 599 bodů
Pevný disk 1000GB, 7200ot/m 1 071 bodů
5 375 bodů

Vhodné pro

zaruka_standard

Na počítačovou sestavu je poskytována standardní záruka 2 roky. Záruka se vztahuje na jednotlivé komponenty, nikoli na sestavu jako celek. V případě, že dojde k poruše u jedné z komponent, která neovlivní funkčnost počítače jako celku, lze u nás reklamovat pouze tuto komponentu. Z tohoto důvodu neaplikujeme na skříň žádné bezpečnostní pečetě. Díky tomu máte možnost přikoupit či vyměnit některou z komponent, aniž byste přišel o záruku na zbytek počítače.


Operační systémy

windows

  • Windows 7 Home Premium 64-bit
  • Windows 7 Professional 64-bit
  • Windows 10 Home 64-bit
  • Windows 10 Pro 64-bit

Naše počítačové sestavy jsou zpravidla nabízeny bez operačního systému. Dáváme tím možnost konečným uživatelům nainstalovat si vlastní operační systém bez utrácení peněz za novou licenci. V případě zájmu dovedeme zajistit licenci operačních systémů Windows včetně nainstalování a přípravy pro první použití PC. Příplatek za licenci OS se řídí aktuální cenou produktů Microsoft.


Microsoft Office

office

K nové počítačové sestavě dovedeme zajistit licenci kancelářského balíku MS Office včetně nainstalování a přípravy pro první použití.


Antiviry

antivir

  • Avast Free (1 rok) - Zdarma
  • Eset NOD32 Antivirus - dle aktuálního ceníku ESET
  • Eset Smart Security - dle aktuálního ceníku ESET

Na přání dovedeme zajistit licenci a nainstalovat jeden z výše uvedených antivirových programů. V případě zájmu o instalaci antivirového řešení od ESET si můžete zjistit aktuální cenu na stránkách http://www.eset.com/cz/objednat/


Záruka

zaruka

  • Základní záruka 24 měsíců - v ceně každé sestavy
  • Základní záruka 36 měsíců - navíc 10% z ceny sestavy

V případě základní záruky se veškeré reklamace řeší standardně v rámci 30ti denní reklamační lhůty.


Post new comment

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás můžete obrátit zde.
CAPTCHA
Jen se chceme ujistit, že nejste webový robot.
Image CAPTCHA
Opište znaky z obrázku do textového pole.